Entries

Nr. Photo Namesort descending Country Class Glider Type Club
1 Bálányi-Borosnyai Bálányi Péter- Borosnyai Károly Hungary Open Arcus-T MALÉV Repülőklub
2 BalogIstván Balog István Hungary Klub Jantar Std3 Pelikán Repülő Egyesület
3 BarnabásTóth Barnabás Tóth Hungary Klub Pegase 101A Szombathelyi Repülőklub
4 JanosBauer Bauer Janos Hungary Klub Mini Nimbus C Vario SE
5 BelianskýMiroslav Belianský Miroslav Slovakia Open LS-8 Aeroklub Partizánske
6 BelaBorkuti Borkuti Bela Hungary Klub HPH304C Szolnoki Repülő Egyesület
7 ElekCzigler Czigler Elek Hungary Klub Silent-2 Targa Albatrosz Vitorlázórepülő Egyesület
8 EndrődiBalázs Endrődi Balázs Hungary Klub ASW-19B Aeroclub Farkashegy
9 ÉrsekiÁron Érseki Áron Hungary Klub ASW-15 Opitz Nándor Repülőklub
10 GaborGangl Gabor Gangl Hungary Klub Discus B MÁV Repülő és Ejtőernyős Sportegyesület
11 LaszloHalasz Halasz Laszlo Hungary 18M JS1 Alföldi Repülőklub
12 LaszloHegedus Hegedus Laszlo Hungary Open Nimbus-4T Alföldi Repülőklub
13 KassaiPéter Kassai Péter Hungary Klub Discus b wl MALÉV Repülőklub
14 KissZoltán Kiss Zoltán Hungary Klub ASW20 Baranya Megyei Repülő és Ejtőernyős Klub
15 KoromAttila Korom Attila Hungary Klub ASW20 Alföldi Repülőklub
16 KrisztiánKovács Kovács Krisztián Hungary Klub LS3a Pelikán RE
17 ORSYLASZLO LASZLO ORSY Hungary Klub ASW-15b Délvidéki Aeroclub
18 LustyikGyorgy Lustyik Gyorgy Hungary Klub LS3 WL Baranya Megyei Repülő és Ejtőernyős Klub
19 IstvanMagyar Magyar Istvan Hungary 18M ASG 29 ES Opitz Nándor Repülőklub
20 MárthaCsaba Mártha Csaba Hungary Klub Jantar std Délvidéki Aeroclub
21 MurányiPéter Murányi Péter Hungary Klub ASW19b Baranya Megyei Repülő és Ejtőernyős Klub
22 NagyTibor Nagy Tibor Hungary Klub Jantar Std 3 MALÉV Repülőklub
23 Nagy-KovácsGéza Nagy-Kovács Géza Hungary Klub DG 300 Baranya Megyei Repülő és Ejtőernyős Klub
24 PéterBánki Péter Bánki Hungary Klub ASW20 W MÁV Repülő és Ejtőernyős Sportegyesület
25 PeterHársfalvi Peter Hársfalvi Hungary Open JS-1C Albatrosz Vitorlázórepülő Egyesület
26 RetiIstvan Réti István Hungary 18M ASG29e Alföldi Repülőklub
27 PeterRónai Rónai Peter Hungary 15M ASW20 Opitz Nándor Repülőklub
28 SchullerEdmund Schuller Edmund Slovakia Klub ASW 24 WL Lučenec
29 SindelyJános Sindely János Hungary Open JS-1C Alföldi Repülőklub
30 SzabadfiBotond Szabadfi Botond Hungary Open ArcusT Alföldi Repülőklub
31 SzabadfiBotond Szabadfi Botond Hungary Open ArcusT Alföldi Repülőklub
32 TothRobert Toth Robert Hungary Klub Std. Libelle Pelikán RE
33 Vlagyiszláv Galuzinyec Vlagyiszláv Galuzinyec Hungary Klub Jantar std 3 Szombathelyi Repülőklub
34 WéberZsombor Wéber Zsombor Hungary Klub Jantar Std. 2 Alföldi Repülőklub