Entries

Nr. Photo Namesort descending Country Class Glider Type Club
1 Bálányi-Borosnyai Bálányi Péter- Borosnyai Károly Hungary Open Arcus-T MALÉV Repülőklub
2 BalogIstván Balog István Hungary Klub Jantar Std3 Pelikán Repülő Egyesület
3 BarnabásTóth Barnabás Tóth Hungary Klub Pegase 101A Szombathelyi Repülőklub
4 RichardBasa Basa Richard Hungary 18M JS3 Alföldi Repülőklub
5 JanosBauer Bauer Janos Hungary Klub Mini Nimbus C Vario SE
6 BelianskýMiroslav Belianský Miroslav Slovakia Open LS-8 Aeroklub Partizánske
7 BelaBorkuti Borkuti Bela Hungary Klub HPH304C Szolnoki Repülő Egyesület
8 ElekCzigler Czigler Elek Hungary Klub Silent-2 Targa Albatrosz Vitorlázórepülő Egyesület
9 TiborDobos Dobos Tibor Hungary Open Nimbus 2 Albatrosz Repülő Egyesület
10 EndrődiBalázs Endrődi Balázs Hungary Klub ASW-19B Aeroclub Farkashegy
11 ÉrsekiÁron Érseki Áron Hungary Klub ASW-15 Opitz Nándor Repülőklub
12 TiborFratrik Fratrik Tibor Slovakia Klub Pegase SGC Martin
13 GaborGangl Gabor Gangl Hungary Klub Discus B MÁV Repülő és Ejtőernyős Sportegyesület
14 LaszloHalasz Halasz Laszlo Hungary 18M JS1 Alföldi Repülőklub
15 LaszloHegedus Hegedus Laszlo Hungary Open Nimbus-4T Alföldi Repülőklub
16 KassaiPéter Kassai Péter Hungary Klub Discus b wl MALÉV Repülőklub
17 KissZoltán Kiss Zoltán Hungary Klub ASW20 Baranya Megyei Repülő és Ejtőernyős Klub
18 KoromAttila Korom Attila Hungary Klub ASW20 Alföldi Repülőklub
19 KrisztiánKovács Kovács Krisztián Hungary Klub LS3a Pelikán RE
20 JanKovalčík Kovalčík Jan Slovakia Klub Silent 2 Electro AK Bratislava
21 ORSYLASZLO LASZLO ORSY Hungary Klub ASW-15b Délvidéki Aeroclub
22 LustyikGyorgy Lustyik Gyorgy Hungary Klub LS3 WL Baranya Megyei Repülő és Ejtőernyős Klub
23 IstvanMagyar Magyar Istvan Hungary 18M ASG 29 ES Opitz Nándor Repülőklub
24 MárthaCsaba Mártha Csaba Hungary Klub Jantar std Délvidéki Aeroclub
25 MészárosMészáros Mészáros Zoltán Hungary Klub ASW 20 W Aeroclub Esztergom
26 MurányiPéter Murányi Péter Hungary Klub ASW19b Baranya Megyei Repülő és Ejtőernyős Klub
27 NagyTibor Nagy Tibor Hungary Klub Jantar Std 3 MALÉV Repülőklub
28 ZsoltNagy Nagy Zsolt Hungary Klub Discus BT Baranya Megyei Repülő és Ejtőernyős Klub
29 Nagy-KovácsGéza Nagy-Kovács Géza Hungary Klub DG 300 Baranya Megyei Repülő és Ejtőernyős Klub
30 PéterBánki Péter Bánki Hungary Klub ASW20 W MÁV Repülő és Ejtőernyős Sportegyesület
31 PeterHársfalvi Peter Hársfalvi Hungary Open JS-1C Albatrosz Vitorlázórepülő Egyesület
32 RetiIstvan Réti István Hungary 18M ASG29e Alföldi Repülőklub
33 PeterRónai Rónai Peter Hungary 15M ASW20 Opitz Nándor Repülőklub
34 Kiss DánielSalánki Antal - Salánki Antal - Kiss Dániel Hungary Klub Janus C ff Aeroclub Farkashegy
35 SchullerEdmund Schuller Edmund Slovakia Klub ASW 24 WL Lučenec
36 SindelyJános Sindely János Hungary Open JS-1C Alföldi Repülőklub
37 SzabadfiBotond Szabadfi Botond Hungary Open ArcusT Alföldi Repülőklub
38 PeterSzabo Szabo Peter Hungary 18M JS 3 Alföldi Repülőklub
39 Lilla Szamosujvári Szamosujvári Lilla Hungary Klub Jantar Std. 2 Aeroclub Hajdúszoboszló
40 Ábrok ÁgnesSzilágyi Márta - Szilágyi Márta - Ábrok Ágnes Hungary Klub Janus C Aeroclub Esztergom
41 TaglieberTaglieber Taglieber Miklós Hungary 18M Ventus-2cxT Alföldi Repülőklub
42 JozsefTornyai Tornyai Jozsef Hungary Klub ASW-19 MALÉV Repülőklub
43 TothRobert Toth Robert Hungary Klub Std. Libelle Pelikán RE
44 SzabolcsVeigli Veigli Szabolcs Hungary Klub ASW-20L MALÉV Repülőklub
45 ZoltánVerebélyi Verebélyi Zoltán Hungary 18M ASG-29E Alföldi Repülőklub
46 Vlagyiszláv Galuzinyec Vlagyiszláv Galuzinyec Hungary Klub Jantar std 3 Szombathelyi Repülőklub
47 WéberZsombor Wéber Zsombor Hungary Klub Jantar Std. 2 Alföldi Repülőklub